Soru Cordova: Beklenmeyen Makine Kodu - Yüklemenizde hem bit kodu hem de yerel makine kodu var


İOS Cordova uygulaması yapıyorum. Ve bunu iTunes Connect'e yüklediğimde, aşağıdaki hatayı döndürür.

Beklenmeyen Makine Kodu - Yükleme işleminiz hem bit kodunu hem de yerel makine kodunu içerir. Bit kodu sağladığınızda, makine kodunu da dahil etmek gerekli değildir. Yüklemenizin boyutunu azaltmak için Xcode 7.3 veya daha ileri sürümünü veya makine kodunu kaldıran başka bir araç zincirini kullanın.

İçinde çok fazla ayar değiştirdim config.xml Bugün yanlış bir şey yapıp yapmadığımı ve yeni bir iTunes Connect olayı olup olmadığından emin değilim.

Anladığım kadarıyla, Xcode'taki bazı ayarları değiştirerek düzeltmek oldukça kolay ama Xcode'a dokunmaktan kaçınmak istiyorum. config.xml?

teşekkür ederim

GÜNCELLEŞTİRME

Eh, bir Apple sorunu gibi görünüyor - Ben TestFlight için böyle bir uyarı ile bir yapı sunabildi, aslında TestFlight aracılığıyla test ve AppStore için gönderebilirsiniz. Apple incelemesi henüz geçmedi, ama inanıyorum ki, normalde, binary ile herhangi bir gerçek sorun olduğunda derhal reddedilir.

GÜNCELLEME 2

Böyle bir uyarı ile uygulama (aslında 3 uygulama) AppStore incelemesini geçti ve satışa çıktı. Bu yüzden sorunun güvenli bir şekilde göz ardı edilebileceğine inanıyorum.


35
2018-06-27 20:44


Menşei


XCode 7.3 ve Cordova ile bu konuya da ilgi duyuyorum. Bir çözüm bulursan haberim olsun. - Android Noob
XCode 7.3'de, Yapı Ayarları> Arama Çubuğu> "Bitkodu Etkinleştir"> Hayır'a gidebilirsiniz. Bunu hem Proje hem de Hedef için yapın. - Android Noob
Bu sabah Appcelerator'dan bir yapı yükledim ve bu mesajı almadım. Bu gece yeni bir derleme yükledim, tam anlamıyla sadece 1 satır kodumu uygulamamda değiştirdim ve bu mesajı aldım. Bir hata olduğunu mu varsayıyorum? Yüklemem Bit kodu içermiyordu. - Nathan Follmer
@TimPerry Evet, hala Proje ve Hedef için NO olarak ayarlanmış Bitcode Enable ile bile aynı sorunu var. İnsanların da aynı sorunla karşılaştığı elma forumlarında başka bir konu var: forums.developer.apple.com/thread/50328 - Android Noob
Bu böcek. Lütfen buraya bakın: aynı sorun - mit


Cevaplar:


Kimsenin cevaplamadığı oldukça popüler bir soru gibi göründüğünden, kendime bir cevap gönderme - sorun Apple tarafında. Bazı insanlar Apple desteğiyle iletişime geçti ve bunu doğruladı. Herhangi bir şeyi yeniden derlemeye gerek yoktur. Böyle bir uyarıya sahip ikili AppStore'a gönderilebilir - inceleme başarıyla geçecektir. Bunu birkaç uygulama ile zaten yaptım.

Daha fazla ayrıntıyı buradan kontrol edin: İTunes Connect'ten "Beklenmeyen Makine Kodu" uyarısı


7
2018-06-29 20:43

Bu konuyu buldum:

https://forums.developer.apple.com/thread/50328

ayarlanması önermek Bitkodu Etkinleştir için YOK HAYIR  ama benim durumumda zaten HAYIR ve hala bu mesajı aldı ...: - \

Ancak, başka bir adam dedi ki:

"Bana da oluyor. Yığın taşması üzerine birilerinin dediği gibi   iTC denilen ve onların tarafında bir sorun. "

Umarım hiçbir etkisi yoktur ve ortaya çıktığı gibi gider ...


3
2018-06-29 12:42

Aynı postayı da aldım ve bu bir hatadır.   enter image description here

Bu cevabı kontrol et https://stackoverflow.com/a/38061592/3626659


2
2018-06-29 04:04Yeniden yeniden inşanın yardımcı olacağından emin değilim, aynı codebase'e sahip bir dizi uygulama üzerinde çalışıyorum, bu yüzden her gün onlarca inşa ve yükleme yaptık - hepsi de aynı uyarıya sahip. - Dmitry Sokurenko
Yeniden inşa etmek yardımcı olmaz. - aganti
ahh çocuklar bu soruyu görmedim cordova ve ben cevapladım, ama hepimiz aynı mailleri aldık :) - Alupotha


Resmi olan Apple Geliştirici Desteği ile konuştum. Açıkça söylemiyorlar, ama evet bu bir böcek. Yani, kendi tarafında bazı arızalar olduğu doğrulandı.

GÜNCELLEME: Üretimdeki Uygulamaları Etkilemez!


0
2017-07-02 10:27