Soru Yıkıcılıkta “derinlikli yapışkanlık yarat” ın etkisi nedir?


Bir SVN çalışma kopyasında bir yapışkan derinlik ayarı kullanmanın davranışı hakkında açık belgeler bulmakta zorlanıyorum. "Revizyona Güncelleme" iletişim kutusunu kullanırken SVN'de bir "Derinlik yapışkanlı yap" onay kutusu vardır.

Derinlik yapışkan ve yapışkan olmayan arasında etkili farklılıklar nelerdir?


29
2018-03-12 13:11


Menşei
Cevaplar:


Derinlik yapışkan olduğunda, her güncellediğinizde aynı ayarlarla güncellenirsiniz. Derinlik yapışkan değilse, bir dahaki sefere güncellediğinizde, her şeyi tekrarlı olarak indirerek (belki de çok fazla veri) eski ayarlara geri dönersiniz.

DÜZENLE:

"Tamamen özyinelemeli" şu anda bozuk görünüyor. Daha fazla test etmem gerekiyor, ancak en son sürümde sorun var gibi görünüyor.

İstediğiniz etkiyi elde etmek için muhtemelen "Öğeleri Seç ..." iletişim kutusunu kullanmak ve her şeyi kontrol etmek istediğinizde, istemediğiniz klasörlerde değişiklik yapılmasını önlemek için "Hariç tut" u kullanın.


18
2018-03-12 13:24Seyrek bir ödeme yapıyorsam (yalnızca çocuk öğeleri ve klasörleri) ve belirli bir alt klasöre tam özyinelemeli olmayan bir güncelleme gerçekleştirirseniz, gelecekteki güncelleştirmeler bu alt klasördeki tüm değişiklikleri alır veya bu klasör eşitlenmez Zaman içinde en son değişiklikler ile? - STW
İlginçtir ki şu anda makinemde çalışmıyor. Tamamen yinelemeli yapışkan olmayanı zorlamak eksik dosyayı getirmez. Yine de güncel değilim ve kontrol edeceğim. - J.N.
Aynı davranışı görüyorum, belki de Tortoise 1.7.6'daki bir hata (Cuma gününü yeni güncelledim) - STW


İle ilgilidir Seyrek Dizini ödeme ve güncelleme. Ayrıntılı olarak açıklandı İşte.

İle sorun yaşıyorsanız dış görünüş Sparse Directory'den indirebilirsiniz kontrol edebilirsiniz bu.


0
2018-04-28 11:57