Soru Git karışıklığı - yerel değişiklikleri en son uzaktan basıma nasıl dönüştürebilirsiniz?


Yerel bir havuzum var, fakat bazı şeyler yanlış ve karmaşık oluyor ve yerel dizindeki tüm dosyaların uzaktaki depodaki en son sürümüyle yazılmasını istiyorum. Bu bir klon gibi olurdu, ancak zaten kurulu bir yerel git deposu için.

Örneğin: kullanımda git pullsonra yerel olarak silinen klasörleri uzaktan uzaklamıyorum.

bu mu checkout kullanmalı mıyım? Ancak, dosyaları bir uzaktaki (ve sahneden değil) geri almak ve tümünün üzerine yazmak nasıl söylenir?


28
2017-10-11 17:46


Menşei


Bir göz at: stackoverflow.com/questions/6284809/... - vfcosta
Teşekkür ederim ! Sorumu reddeden kişiye: Daha önce uzun bir arama yaptım (sadece Stackoverflow'ta değil), fakat bu cevabı bulamadım. Ve bir nedenden dolayı, sorgumun ilk satırı, düzenledikten sonra silindi ("Merhaba" bile ekleyemiyorum, o_O silinir) - user1738984


Cevaplar:


Muhtemelen kullanmak istiyorsun git reset. Yaptığını varsayalım. git fetch Son zamanlarda, aşağıdakiler yereldeki her şeyi iptal edecek ve son argüman olarak belirttiğiniz noktaya sıfırlayacaktır (bu durumda şu anki origin/master uzaktan izleme dalı):

$ git reset --hard origin/master

46
2017-10-11 17:48Yerel usta hiçbir taahhüt yoksa, sadece git checkout master çalışmalı - balki
Hayır, eğer master üzerinde çalışıyorsanız, master'ı kontrol etmek işe yaramaz. Dosyalar değişti. Git sıfırlamanız gerekiyor - kökeni / ana - Steve Swinsburg