Soru Jersey Jackson ve codehaus vs. daha hızlı


Jackson 2.2.1 ile Jersey 1.17.1 kullanıyorum.

Jackson'ın paketleri değişti gibi görünüyor org.codehaus için com.fasterxml. Tüm kodlarım düzgün bir şekilde yapılandırılmış ve en son jackson'u kullanıyorum. Ancak, Jersey hala çekiyor gibi görünüyor org.codehaus.jackson. Bunu hafifletmek için herhangi bir yol var mı yoksa codehaus jarse kadar paketleri paketini kullanmak için yükseltilir fasterxml paketler?


26
2018-06-01 19:34


Menşei
Cevaplar:


Eski Jackson kütüphaneleri bağımlılık olarak çekiliyor. jersey-json eser. Ne zaman

<dependency>
  <groupId>com.sun.jersey</groupId>
  <artifactId>jersey-json</artifactId>
  <version>1.17</version>
</dependency>

POM'unuza eklenir, projenize dahil edilen org.codehaus.jackson kitaplıklarının sürümlerini otomatik olarak alırsınız. Ne yazık ki, jersey-json kendisi Jackson sınıfları bağlantı zaman bağımlılıkları vardır, bu yüzden sadece kullanamazsınız dışlamaları. Onun yerine yapmak istediğin şeyi tamamen atlatmak. Gerçekten ihtiyaç duymadığınız JSON kütüphaneleri etrafında bir çeşit sarmalayıcı kütüphanesi var. Bir kez kaldırıldı, Jackson 2.2.1 kitaplıkları ve JAX-RS sağlayıcısı için bağımlılıklar ekleyebilirsiniz:

<dependency>
  <groupId>com.fasterxml.jackson.jaxrs</groupId>
  <artifactId>jackson-jaxrs-json-provider</artifactId>
  <version>2.2.1</version>
</dependency>

Jersey-json ile kaldırıldığını artık bir Stax2, Jettison veya JAXB sağlayıcınız olmadığını unutmayın. Eğer bunlara ihtiyacınız varsa, o zaman el ile onları bulmak ve bağımlılıkları eklemek zorunda kalacaksınız.


23
2018-06-09 05:51Jackson 2.2'den başlayarak, kod konumu github.com/FasterXML/jackson-jaxrs-providers/blob/master/json/.... - koppor