Soru yeni dosyalara hg kuvvet güncellemesi


Hg sürüm 1.9.1 kullanıyorum. Sorun, hg güncellemesini kullandığımda, değiştirilen dosyaları güncelleme seçeneğine sahibim. En son taahhütte tüm dosyaları yeni sürümlerine zorla güncellemek için bir seçeneğimiz var mı? Üzgünüm ama hg kılavuzunda herhangi bir yararlı bilgi bulamadım.


25
2018-01-27 18:01


Menşei
Cevaplar:


hg update --clean

Bu, çalışma dizininizi geçerli daldaki en yeni dosya sürümüyle güncelleyecektir. Lütfen bu komutun, çalışma dizininizdeki tüm mevcut değişiklikleri iptal edeceğini unutmayın.

"Depodaki her bir dosyanın yeni bir kopyasını alabilirim" demediyseniz, sadece çalışma dizininizdeki tüm dosyaları silin ve hg update --clean tekrar.


54
2018-01-27 18:11mercurial nasıl "hg update --clean" uygular? Değiştirilen dosyaları kontrol eder ve yeni kopyalara günceller mi, yoksa tüm dosyaları yeni sürüme körü körüne günceller. Sonraki seçenek çok pahalı olabilir sanırım .. - prathmesh.kallurkar
Bu cevap için teşekkürler. Bu benim için çalıştı. hg güncelleme -C - Benjamin Anderson
@BenjaminAnderson, argümanlar -C und --clean etkili bir şekilde aynıdır. Görmek hg help update: -C --clean discard uncommitted changes (no backup) - CodeFox