Soru Visual Studio Azure Uygulama Hizmeti oluştururken kilitleniyor


Azure dağıtımıyla ilgili bir eğiticiyi takip etmeye çalışıyorum. Uygulama Hizmetini oluşturan ilk adımlardan birinde takılıyorum. Formun, tüm Uygulama Hizmeti Planlarını bulmaya çalıştığı, ancak bunu yapamayacağı, dolayısıyla Visual Studio'nun tümünün askıda kaldığı görülür. Görev Yöneticisi ile onu öldürmek zorunda kaldım. Bunu nasıl düzeltebileceğime dair ipuçları var mı? Azure yönetim konsolunda bir şeyler oluşturmam gerekiyor mu?

enter image description here


21
2018-01-17 20:37


Menşei
Cevaplar:


Aynı sorunun, Azure SDK'yı yüklemediğim ortaya çıkmış olsaydı, bir çeşit hata mesajı olacağını düşünürdünüz, ama hayır. SDK sabit sorununun yüklenmesi


14
2017-07-20 02:19Bu benim için de çalıştı. İşte SDK'ya bir link: visualstudio.com/vs/azure-tools - tclark333


Sorunu çözmek için aşağıdaki adımları yaptım.

  1. Azure hesabınıza giriş yapın
  2. Bir uygulama hizmetini manuel olarak oluşturun (kukla uygulama hizmeti adını kullanın). Bu uygulama hizmetini oluştururken hizmet planı ve kaynak grubu oluşturulacak
  3. Azure kontrol panelinizde oluşturulan kukla uygulama servisini gördükten sonra (yaklaşık 1-2 dakika sürer), görsel stüdyonuzu pc'nizden açın, web projenizi oluşturun ve api servisini kontrol edin.

--- Bu sefer hizmet planı ve kaynak grubu getirilecek .---

  1. Azure'da "gerçek" web / api projenizi oluşturmak için "Oluştur" u tıklayın
  2. Artık kukla hizmeti Azure'dan kaldırabilirsiniz

8
2018-04-20 15:59

Bende aynı problem vardı. Azure Kontrol Paneli'ne giriş yaptıktan ve bir Uygulama Hizmetleri Web Uygulaması'nı manuel olarak oluşturduktan sonra çalışmaya başladı.


4
2018-01-18 21:48

Birkaç gün önce aynı konuya girdi ve işte bu şekilde çalışıyorum.

Henüz Visual Studio'ya bağladığım Azure hesabında herhangi bir Uygulama Hizmeti yaratmamıştım ve gönderdiğim Uygulama Oluşturma Hizmeti penceresine ulaştığımda, Visual Studio donuyordu.

Azure Portalı'na giriş yaptım, projeden farklı bir adla bir Uygulama Hizmeti oluşturdum. Oluşturulduktan sonra yeni oluşturulan Uygulama Hizmetini sildim.

Bunu yaptıktan sonra Visual Studio'da donma sorunu yoktu. Düzeltme, VS'de çalışmaya başlamadan önce portalda en az bir Uygulama Hizmeti oluşturmak için görünmektedir.


4
2018-01-21 20:10Benim için iyi çalıştı. FWIW Bir "web uygulaması" oluşturdum, daha sonra onu sildim. - erodewald


Bir kerede iki şey yaptım, hangisinin kilitli olduğuna emin değilim.

1) Visual Studio'da, Dosya -> Hesap Ayarları'na gittikten sonra Hesap Ayarları penceresinin "Tüm Hesaplar" bölümünün altına girdim. Projemi bağladığım Azure hesabı için kimlik bilgilerimi yeniden girdim. Bu hesapta "Bu hesap için kimlik bilgilerini yenilememiz gerekiyor" şeklinde bir bildirim yayınlandı.

2) Diğerlerinin söylediği gibi, yeni bir Web Uygulaması oluşturdum. Bununla ilgili sorun olmadığından emin değilim, ancak daha önce birkaç tane daha web uygulaması oluşturmuştum ve bu kaynaklar kontrol panelimde hala mevcuttu.

Yukarıdaki yorumları da kabul etmeliyim - bunun için verilen hata mesajları gerçekten çok fakir.


3
2017-08-10 17:02Bu çözüm benim problemimi çözdü. Yenileme kimlik bilgileri bildirimini almadım, ancak tekrar giriş yaptım. - Roy B


Azure Portal'a giriş yapın ve gerekli kaynakları oluşturun. VS ekranları düzgün çalışmıyor gibi görünüyor. Azure portalında Api App oluşturdum ve problemim çözüldü.


1
2018-01-18 23:17

Aynı sorun, ancak 3 Azure aboneliğim var, ancak hepsinin en az bir Uygulama Hizmetine sahip olduğundan emin olduktan sonra bile bu adımda hala duruyor. Barındırılacak seçeneği kontrol etmekten başka seçenek yoktur.


0
2017-07-13 06:52

Azure SDK'yı VS2015'te güncelleme sorunu benim durumumda çözdü


0
2018-06-14 06:29