Soru Bahar bağlamı ve bahar çekirdeği bağımlılıkları arasındaki fark nedir?


Merhaba İlkbahar ve maven dünyasında yeniyim ve bu 2 bağımlılık arasındaki farkın ne olduğunu bilmek istiyorum. Onun basit bir soru .. Benim Pom.xml dosyası ile sorun yaşıyorum, bu yüzden her şeyi bilmek istiyorum :).

Şimdiden teşekkürler.


21
2018-04-05 23:31


Menşei


javajazzup.com/issue1/page23.shtml bir başlangıç ​​olabilir, ancak lütfen sorununuzu gönderin - Chris White


Cevaplar:


Bunlar aslında birçok Spring Framework modülünden 2 tanesi. Bu eserleri içeren paketleri kolayca bulabilirsiniz, örneğin bu siteyi kullanarak:

http://mvnrepository.com/artifact/org.springframework/spring-core/3.1.1.RELEASE

Bu, bir eser içinde yer alan sınıflar hakkında genel bir şey ve genellikle yapıtın amacı hakkında bir şeyler söyleyebilir.

Bahar Çerçevesi bağlamında, spring-core temel olarak bazı temel araçlar ve ortak girişimler içerir (ortak enumlar gibi) ve muhtemelen tüm Yay modülleri (veya çoğu) buna bağlı olarak (doğrudan veya geçici olarak). Sırayla spring-context Uygulama Bağlamı sağlar, Spring'in Bağımlılık Enjeksiyon Konteyneridir ve muhtemelen her zaman İlkbahar (genel olarak) kullanan eşyaların POM'larında tanımlanmıştır. Aslında, spring-context bağlıdır spring-core tanımlayarak spring-context bağımlılığınız olarak kullanıyorsunuz spring-core neyse.


29
2018-04-06 07:30Yani, spring-core ve spring-context Aynı uygulamada iki ayrı bağımlılık gerekmez mi? - Sushant
Muhtemelen onlar aslında. Açıkladığım gibi, eğer bağımlıysan spring-context, güveniyorsun spring-core de. - Michał Kalinowski