Soru Işlem oranı RateResourceRecordSets aşıldı [kapalı]


Route 53 konsolunda (web arayüzü) kayıt kümesini silmeye çalışıyorum, ancak şu hatayı aldım:

Işlem oranı RateResourceRecordSets aşıldı

API ile kayıt kümesini silmeyi denedim, ancak aynı hatayı alıyorum. Hangi sınırı aştım?


18
2018-03-14 08:17


Menşei


aynı konuya bakan @Kirill Zhirnov - Shiva
Buraya eklemeye çalışıyor. geçici bir sorun olabileceğini düşünüyorum - kacase
Haha aynı sorunu alıyorum. Sanırım AWS ile ilgili bir problem. - ndbroadbent
Burada aynı. Sanırım yatmaya gideceğim ve sabah tekrar deneyeceğim. - Chris Malan
Diğerleri de bir AWS sorunu gibi göründüğü gibi, aynı sorunu ele almak - Bacon


Cevaplar:


Bir bak bakalım. https://status.aws.amazon.com

Şu anda (Mar 14, 2017 PDT) Route 53 için bir hata mesajı görüntüler.

4:44 PM PDT DNS düzeltmelerinin Route 53 DNS sunucularına yavaş yayılmasını araştırıyoruz. Bu, mevcut DNS kayıtlarına sorguları etkilemez.

5:11 PM PDT DNS düzenlemelerinin yavaşça yayılmasını Route 53 DNS sunucularına araştırmaya devam ediyoruz. Bu, mevcut DNS kayıtlarına sorguları etkilemez.

6:34 PM PDT DNS düzeltmelerinin yavaş yayılmasının temel nedenini Route 53 DNS sunucularına belirledik ve kurtarma için çalışıyoruz. Bu, mevcut DNS kayıtlarına sorguları etkilemez.

7:40 PM PDT Yavaş yayılma süreleri yaşamaya devam ediyor ve tam iyileşme yönünde çalışmaya devam ediyoruz. Bu, mevcut DNS kayıtlarına sorguları etkilemez.

10:12 PM PDT Yavaş yayılma zamanlarını çözmek için çalışmaya devam ediyoruz. ChangeResourceRecordSets API'sı istekleri şu anda kısılıyor. Mevcut DNS kayıtlarına yapılan sorgular etkilenmez.

Mar 14, 12:22 AM PDT Değişiklikler yayılırken, birikmiş olan bekleyen değişikliklerin birikimiyle çalışmaya devam ediyoruz. Tam iyileşmenin birkaç saat daha sürmesini bekliyoruz. Ayrıca, ChangeResourceRecordSets API çağrısını da kısaltdık. Mevcut DNS kayıtlarının sorguları etkilenmeden kalır

Son ifadenin de belirttiği gibi, yeni DNS kayıtları için yapılabilecek çağrıları da kısaltmışlar.

Mar 14, 1:40 AM PDT Kayıt değişiklikleri yavaş yavaş yayılırken, biriken değişikliklerin birikimiyle çalışıyoruz. Hala birkaç saat daha iyileşmek için tam iyileşme bekliyoruz. ChangeResourceRecordSets API çağrılarını hızlandırmaya devam ediyoruz. Mevcut DNS kayıtlarına yapılan sorgular etkilenmez.

Mar 14, 3:01 AM PDT Kayıt değişiklikleri hala yayılıyor, birikmiş bekleyen değişikliklerin birikimiyle çalışıyoruz. Tam iyileşmenin birkaç saat daha sürmesini bekliyoruz. ChangeResourceRecordSets API çağrılarını hızlandırmaya devam ediyoruz. Mevcut DNS kayıtlarına yapılan sorgular etkilenmez.

Mar 14, 04:07 PDT Tüm seçkin DNS kayıt değişiklikleri yayılmayı tamamladı. ChangeResourceRecordSets API çağrıları hala kısılıyor. Mevcut DNS kayıtlarına yapılan sorgular etkilenmez.

Mar 14, 5:12 PDT ChangeResourceRecordSets API çağrıları kurtarmaya devam ederken hala kısılıyor. Mevcut DNS kayıtlarına yapılan sorgular etkilenmez.

07:12 AM PDT Kurtarma işleminde ilerleme kaydettikçe bazı ChangeResourceRecordSets API çağrılarını kullanmaya devam ediyoruz. Mevcut DNS kayıtlarına yapılan sorgular etkilenmez.

07:53 AM PDT Tam kurtarma için çalışırken bazı ChangeResourceRecordSets API çağrılarını sürdürmeye devam ediyoruz. Kısıtlı istekler için yeniden denemeler başarılı olmalı. Mevcut DNS kayıtlarına yapılan sorgular etkilenmez.

10:30 AM PDT Kurtarma işleminde ilerleme kaydederken bazı ChangeResourceRecordSets API çağrılarını daralmaya devam ediyoruz. Kısıtlı istekler için tekrar denemeler başarılı olmalıdır. Mevcut DNS kayıtlarına yapılan sorgular etkilenmez.

Her şey tekrar düzelinceye kadar biraz zaman alabilir. Ancak hesabınızda veya DNS ayarlarınızda yanlış bir şey olmamalıdır.

Güncelleme 14 Mart 14:54 PDT. Route 53 işlemlerinin tüm kısaltmaları kaldırıldı ve hizmet geri yüklendi. Bu olay yaklaşık 20 saat sürdü.

Mar 14, 1:11 PM PDT Kurtarma işlemine devam ederken ChangeResourceRecordSets API'sı için azaltmaya devam ediyoruz. Bu aşamada, birçok müşteri DNS güncellemeleri başarıyla tamamlandığında kurtarma görüyor. Hala kısalmakta olan müşteriler için, API isteklerini yeniden denemeyi veya değişiklik gruplarını kullanmalarını önermeye devam ediyoruz. http://docs.aws.amazon.com/Route53/latest/APIReference/API_ChangeResourceRecordSets.html tek bir istekte birden çok DNS kaydını güncellemek. Mevcut DNS kayıtlarına yapılan sorgular etkilenmez.

Mar 14, 02: 54 PM PDT ChangeResourceRecordSets API'si için azaltmayı kaldırdık ve kurtarma işlemini görüyoruz. Tüm DNS güncelleme işlemleri şimdi başarıyla tamamlanıyor. Mevcut DNS kayıtlarına yapılan sorgular etkilenmedi. Sorun çözüldü ve hizmet normal şekilde çalışıyor.


25
2018-03-14 08:38Bunun nedeni, Zerigo'dan uzaklaşmaya çalışan ve Route 53'e geçmeye çalışan binlerce kullanıcı yüzünden olabilir. DNS servislerini 30 gün içinde kapatıyorlar (evet, posta okunaklı). - Sire