Soru PDF'yi HTML'ye statik olarak dönüştürmek için PDF.js'yi kullanın


PDF.js, Mozilla'nın en yeni kütüphanesidir ve tamamen Javascript'te yazılmış standartlara dayalı bir PDF oluşturucudur. Şu anda oluşturulan HTML'ye erişemiyorsunuz ve kütüphane sadece bir görüntüleyici olarak kullanılabilir. PDF'yi statik olarak HTML eşdeğerine dönüştürmek için PDF.js kullanmak mümkün mü? Bir tarayıcıda oluşturulduğu düşünüldüğünde, HTML + CSS olmalı ve JS yalnızca gezinme için kullanılacaktır.

HTML'ye dönüştürdükten sonra, sıradan bir HTML web sayfasıymış gibi sayfayı içe aktarmak / indekslemek / tüketmek için mevcut HTML iş akışımızı kullanmayı planlıyorum.


17
2018-05-28 06:25


Menşei


Bunun için bir çözüm buldunuz mu? - paqash


Cevaplar:


Not: Bu, asıl soru için olduğu gibi, benimle olduğu gibi, ilgili yardım için bunu ziyaret eden başkaları için de geçerlidir. ;)

Cevap:
Deneyebilirsiniz: Poppler veya pdf2htmlEX hangi Poppler dayanmaktadır.

Bakmayı tavsiye ederim pdf2htmlEX belgeleri aynı zamanda çok iyi karşılaştırma Tablosu.


15
2017-08-02 00:23Yukarıdakilerle bir dizi dönüşüm sorunu yaşadım (bkz. goo.gl/kYyhcQ) ve DocPub'a geçtiniz goo.gl/DKbmq1


pdf.js, Canvas'ı HTML'ye statik olarak dönüştürmek için kullanılamaz.


7
2018-05-28 16:01

AccuSoft adında bir HTML5 tabanlı PDF / DOC görüntüleyici var Prizm. Bunun PDF'yi statik olarak HTML'ye dönüştürebileceğini sanmıyorum, ancak işlevsel bir HTML5 tabanlı görüntüleyiciye benziyor. Bununla ilgili hiçbir deneyimim yok, ancak çevrimiçi HTML5 demosu (bağlantı) oldukça etkileyici görünüyor. Bu tür dosyaların harika bir şekilde oluşturulması için PC & Mobile'da kullanılabileceğini iddia ediyorlar.

Accusoft HTML5 görüntüleme teknolojisi, neredeyse tüm akıllı telefonlarda veya tabletlerde yerel tarayıcı aracılığıyla, kullanıcıların cihazlarında gerekebilecek ek uygulamalar veya oynatıcılar olmaksızın, neredeyse tüm belge dosyalarını (DOC, PDF, PPT, CAD ve düzinelerce daha fazla) görüntüleyebilir.


0
2017-09-12 05:19

DocPub tarafından desteklenmektedir PDFNet, PDF'yi HTML'ye çevrim dışı dönüştürmeyi destekleyen C # desteği ile bir PDF SDK.

WebViewer aynı şirketten, tarayıcıda anında belgeler sunan HTML5 tabanlı bir PDF görüntüleyici.

WebViewer tüm büyük Web platformları ile çalışır; Görüntüleyici, herhangi bir HTML5, Silverlight veya Flash uygulamasında doğrudan gömülebilir ve özelleştirilebilir. İçeriğe iPad / iPhone (iOS), Android, Windows (masaüstü ve tabletler), WP8, Linux, Mac, vb. Dahil olmak üzere herhangi bir sistemden veya cihazdan anında erişilebilir. gösteri


0
2017-09-12 05:22