Soru Bir test etmek için lambda yerel olarak (java) nasıl çalışır


Bir tanesi test etmek için lambda'yı yerel olarak (java) nasıl çalıştırırdı.

Düğüm için bazı bilgiler buldum, ama java için değil.


17
2017-10-21 12:56


Menşei


Düğüm için bulduğunuz şeyi paylaşabilir misiniz? - Costa


Cevaplar:


Şahsen, yükleme kodunu oldukça hızlı buluyorum ve testleri çalıştırmak için çok uygun (1 milyon ms / 1GB RAM maliyeti 2 sentten az).

Java için bazı fikirler var İşte.

Node.js / JavaScript için bir göz atın. lambda-yerel proje (daha fazla açıklama İşte).


-3
2017-10-21 13:51Yerel değil ve java değil - Ben Hutchison
Yerel ve çünkü nodeJD - Relu Mesaros


AFAIK, lambda işlevini yerel olarak tetiklemek için bir sihir yoktur. Şuna baksana: http://docs.aws.amazon.com/lambda/latest/dg/java-programming-model-req-resp.html
ve
http://docs.aws.amazon.com/lambda/latest/dg/java-gs.html 

Lambda kodunuzun ne olduğuna bağlı olarak, girişi (muhtemelen bağlam) oluşturup, kendi küçük test sarıcınızı yazan işleve iletmeniz gerekir.

Bunu ünite testi için yapmazsanız, sorundan geçmenin anlamı yoktur. Bunu test için yapıyorsanız, muhtemelen lambda'nızın kullanabileceği diğer harici AWS hizmetlerini denemelisiniz.


6
2017-10-21 17:16Benim aracım github.com/sportarchive/aws-lambda-python-local Bağlamı sizin için alay eder ve hatta Cognito IdentityID'yi enjekte eder, böylece kimliği doğrulanmamış çağrıları test edebilirsiniz. - koxon


Python ile yerel olarak test etmek isteyenler için bunun için bir araç oluşturduk:

https://github.com/sportarchive/aws-lambda-python-local

İşlevlerinizi bir Makefile kullanarak Lambda'ya çalıştırmanıza, test etmenize ve dağıtmanıza izin verir. Oldukça kullanışlı.

şerefe nico


4
2017-11-27 21:42

AWS Araç Seti'ni aşağıdakiler için kullanabilirsiniz tutulma Amazon Lambda işlevleri için yerel test yapmak istiyorsanız ve Amazon'da sunucusuz uygulamalar oluşturun.

Fakat 11 Ağustos 2017'den bu yana Amazon, AWS SAM Local'i, AWS Lambda işlevlerimizi yerel olarak test etmemize ve hatalarını ayıklamamıza olanak veren bir CLI aracı sağlıyor. SAM Local, Node.js, Java ve Python'da yazılmış olan Lambda işlevlerini destekler.

Lütfen oy verin uygulamak için Intellij IDEA Amazon Lambda için destek:


1
2017-10-04 21:27

SAM Yerel - http://docs.aws.amazon.com/lambda/latest/dg/test-sam-local.html  ve docker-lambda - https://github.com/lambci/docker-lambda sadece javaee ve proje kaynaklarına ihtiyaç duyan API'ler için iyi çalıştı. Hala sınıf bağımlılığını, gradle bağımlılarını içerecek şekilde ayarlamayı nasıl ayarlamaya çalışıyorum.


1
2017-10-10 13:39

Tüm AWS yığınını yerel olarak çalıştırmak için bir dizi proje var.

Java Ben ana seçenek olduğuna inanıyorum Localstack

Javascript üzerinde iseniz gidebilirsin Serverless 


1
2017-10-11 12:50