Soru Uygulama sanal alanında uygulama içi satın alım için ne zaman sona ermeli görünmeli? [kapalı]


Bir kullanıcının 11-01-2012 tarihinde saat 10: 30'da uygulamamdaki bir ürünü satın aldığını varsayalım. Bir aylık ürün için son kullanma tarihi ne olacak?

Bu, ürünü satın aldıkları süreye mi, yoksa sadece tarihe mi bağlı?

Bir aylık abonelikler için, uygulama içi satın alma sanal alanında çalışan uygulamamdaki 5 dakikalık sürelik tarihleri ​​görüyorum.


16
2018-01-11 06:50


Menşei
Cevaplar:


Biliyorsun, bunun kapalı olması gerektiğini düşünmüyorum. Aslında oldukça iyi bir soru ve iyi bilinmeyen sandbox hakkında bir gerçek (bu yüzden insanlar bunu reddetti!).

Kum havuzunda test ederken, abonelikler için zaman hızlandırıldı. Bu olması gerektiği kadar iyi belgelenmiş değildir. Apple bunu yapabilir, böylece yenilenebilir abonelik mantığınızı daha iyi test edebilirsiniz. Yani bir aylık aboneliğiniz olacak, sandbox'ta satın alındığında beş dakika içinde sona erecek.

Bu, herhangi bir yerde belgelenmemiş bir rahatsızlıktır. geliştirici belgeler - sadece iTunes Connect belgelerinde. Kolaylık sağlamak için asıl 'gerçek dünya'yı aşağıdaki sanal alanlara gönderdim:

  • 1 hafta = 3 dakika
  • 1 ay = 5 dakika
  • 2 ay = 10 dakika
  • 3 ay = 15 dakika
  • 6 ay = 30 dakika
  • 1 yıl = 1 saat

42
2018-01-11 19:38Bu soru kapatılmamalı, cevabın burada olmasından dolayı şükürler olsun. - Sam
Bunu kum havuzu modunda eklemek istiyorum, otomatik yenileme yalnızca 5 kez gerçekleşir, ardından abonelik aboneliği iptal edilmiş gibi sona erer. Korumalı alanda aboneliği sonlandırmanın tek yolu budur - Radu Simionescu
Bunu saatlerce anlamaya çalışıyorum. Teşekkür ederim!! Bu belgelerin Apple belgeleri için herhangi bir bağlantı var mı? Bunu nasıl öğrendin? Ya da bir WWDC videosu veya başka bir şey. Yani bu çılgınlık. - Christophe Fondacci