Soru Web Yayınlama şifremi Azure yönetici şifremle aynı değil mi?


Azure'a ilk kez sunucumu yayınladığım her ne sebeple benim için herhalde bir sorun olacağını düşünmemek için gerçekten uzun bir şifre oluşturuldu.

Görünüşe göre sunucuma yayınlamak için buna ihtiyacım var.

http://i.imgur.com/w5K1ySZ.png

Yönetim portalından kolayca değiştirebileceğim Azure sunucu yönetici şifremle eşleşmiyor. Bu şifrenin ne olduğunu ve / veya değiştirdiğini görmenin bir yolu var mı?


44
2018-02-24 23:33


Menşei
Cevaplar:


Bu şifrenin ne olduğunu ve / veya değiştirdiğini görmenin bir yolu var mı?

İçindeki bağlantıyı tıklayın Azure portal -> Your Website -> Dashboard -> Quick glance -> Download the publish profile.

See Azure deployment password

Dosyayı indirin ve yayınlama şifreniz düz metin halinde olmalı userPWD="7vasdfa....".

Eğer sıfırlamak istiyorsanız bağlantıyı tıklayabilirsiniz Azure portal -> Your Website -> Dashboard -> Quick glance -> Reset your publish profile credentials.


76
2018-02-25 17:13Sadece FYI, indirdiğiniz Yayınlama Profilinde bulunan şifre değil Dağıtım Kimlik Bilgileriniz şifreniz. Bu otomatik bir tane oluşturulur. Bu Kudu Wiki'de iyi tanımlanmıştır. - astaykov
"Dağıtım" ile "yayınla" demek istedim. Bu konuda daha açık metin değişti. - Kaspars Ozols
UI'm biraz farklı görünüyor. Bu durumda, herkesin bulmasına yardımcı olur: dropbox.com/s/d810dpbynlxh26x/azureUI.PNG?dl=0 - Brian Davis


Kaspars Ozols'un sunduğu aynı çözüm için yeni Azure Portalı için söz konusu Web uygulamasına gidip "Yayınlama profili al" ı tıklayabilirsiniz.

enter image description here


40
2018-01-20 19:36Safari FYI'de çalışmıyor. Diğer tarayıcılarda çalışır. feedback.azure.com/forums/169385-web-apps/suggestions/... - Dylan Musil


Hayır aynı değil. Nedeni oldukça açık - güvenlik endişesi!

"Azure Yönetici Şifrem", tüm Azure Kaynaklarını yönetmektir. Azure'a bir web sitesi yayınladığımda, tüm masmavi hizmetlere sahip olmayan başka kimlik bilgileri almayı beklerdim.

Orada gördüğün bir Deployment Credential. Bu en iyi açıklanır Kudu Projesi için Wiki Sayfası. Azure Web Sitelerinin çalıştırıldığını unutmayın. Kudu.


-2
2018-02-25 13:36Bu cevabın tam olduğunu sanmıyorum çünkü konuşur Deployment Credentials ama OP kullanır WebDeploy ve açıkça bu şifrenin otomatik olarak oluşturulduğunu belirtiyor. OP hakkında konuşuyor Site-level credentials (aka Publish Profile Credentials) değil User-level credentials (aka Deployment Credentials). - Kaspars Ozols
Her şeyden önce bahsettiğim Wiki sayfasında açıklanmıştır. - astaykov